pogwarki, cz. 2

[78] tadek dąbrowski dostał nagrodę kościelskich. to fajne, tutaj podpiszę się pod czerskim, który powiedział Bardzo mnie ta wiadomosc ucieszyla: nie tylko ze wzgledow towarzyskich, ale i z uwagi na olbrzymi szacunek, jaki mam dla poezji Tadeusza i konsekwencji, z jaka podaza obrana droga. cieszę się, gratuluję i kibicuję dalej. tymi samymi słowy skomentowałbym nike dla tkaczyszyna-dyckiego. wprawdzie najnowszej książki dyckiego jeszcze nie czytałem, ale przy całej mojej podejrzliwości wobec książek, których nie czytałem, nie sądzę, aby ta miała być chujowa, tym bardziej, że jedenaście poprzednich to poezja czystej wody. takoż cieszę się, gratuluję i kibicuję dalej.

o nagrodzie dla obamy mógłbym opowiadać godzinami, dlatego nawet nie będę zaczynał. powiem tylko krótko: nobel to kurwa.

Categories: Bez kategorii

3 Comments

  1. Tadeusz Dąbrowski laureatem Nagrody Kościelskich „Bardzo mnie ta wiadomość ucieszyła: nie tylko ze względów towarzyskich, ale i z uwagi na olbrzymi szacunek, jaki mam dla poezji Tadeusza i konsekwencji, z jaka podąża obrana droga. cieszę się, gratuluję i kibicuję dalej.”
    Obiema rękami podpisuję się pod tymi słowami!!!
    :-D

  2. jakobe a co też oni w tej lampie o wiedeńskim napisali . bo jeśli mi powiesz że prawdę że marcin to marcin świetliki to się okaże że ja nic a nic nie rozumiem .

    pozdr from torun

  3. >horre, ja nie wiem, co napisali, bo nie czytałem, ale jeśli napisali, że marcin od mansztajna to marcin świetlicki to to jest solidna porcja nieporozumienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2024 jakobe mansztajn: stała próba bloga

Theme by Anders NorenUp ↑