poza zasadą lansu, chociaż w warszawie

[80] a jeśli kogo najdzie chęć, to w najbliższy poniedziałek (23.11) rusza w centrum sztuki współczesnej we warszawie festiwal pt. poza zasadą lansu. festiwal potrwa pięć dni, a jego formuła opiera się na cyklu pogadanek z literatami, co – jak sądzę – o dwa niebieskie kwadraty jest lepsze, niż klepanie intymnych fragmentów swojej twórczości w stronę bogu ducha winnych słuchaczy. pomimo tego, iż osobiście nie mam nic do powiedzenia, zapraszam również na spotkanie ze mną, które odbędzie się w rzeczony poniedziałek o godz. 19:00. cały plan tutaj: pozazasadalansu.pl.

Categories: Bez kategorii

7 Comments

 1. jakobe, rozminiemy się, niestety, będę się udzielał dopiero w czwartek, w ramach WBPiCAK (czyli z Kantorskim & Grzebalskim)

 2. właśnie wiem, giera, i żałuję. początkowo miałem być w czwartek, ale w tym czasie w spółdzielni robimy koncert towarów zastępczych, na którym nie mogę nie być, stąd poniedziałek.

 3. z wirtualnymi potyczkami w emisji można powiedzieć, że byłam, widziałam, słyszałam i jestem pod wrażeniem. Pozytywnym wrażeniem. Jak bym nie opisała, to i tak nie będzie tak, jak było.
  Gratulacje, Jakub!!!!
  Klasa, dojrzałość Poety, pewność siebie i wyważone słowa, których jednak było jak dla mnie za mało, czyli że za krótko…

 4. było super!

 5. ojej, to dzięki. w ogóle to w porządku impreza, chociaż w dalszym ciągu podtrzymuję, iż lans mój ustępuje jedynie lansowi jasia kapeli.

 6. a jak tam lublin w sopocie ?

 7. o, stary, to było szaleństwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2024 jakobe mansztajn: stała próba bloga

Theme by Anders NorenUp ↑