antek. powrót

[47] niczego nie przeczuwając, podnoszę słuchawkę (numer nieznany) i w słuchawce słyszę głos pani, pani mówi, że kot, zupełnie jak ten z ogłoszenia, w jej piwnicy na hałdzie węgla skulony siedzi i lament żałosny podnosi ku niebu, i chyba coś z tym trzeba zrobić, mówi pani, bo kot zupełnie jak ten z ogłoszenia, z plamką na nosie i w czarne łaty, co układają się w podobiznę myszki miki. wypisz-wymaluj, mówi pani

i rzeczywiście, od wczoraj antek – cały, zdrów, jedynie węglem osmalony – jest już w domu i odsypia ostatnie dwa tygodnie. bogu, który umarł, słońcu, które przygasło, pani, która postanowiła zadzwonić, solenne niech będą dzięki

Categories: Bez kategorii

10 Comments

 1. Na panienki poszedł. Ha! Wiedziałam, że się znajdzie. Typowe dla samców.

 2. tyle tylko, że ów jest wykastrowany, przeto panienki kręcą go równie bardzo co martwe, pluszowe misie.

 3. dobre zakończenia są dobre. a może Pan kot potrzebował tej ucieczki? nie ma depresyjnych skłonności? nie chcę tu do kastracji nawiązywać, ale ;)

 4. Hehe, nie wiedziałam jakobe, że znasz się na psychologii zwierząt.

  Może część męskości kryje się jednak w mózgu?Bardzo na to liczę.

 5. musisz teraz przeprosić chińczyków że im restauracje podpaliłeś

 6. >rozhulantyna, właśnie wydaje nam się, że ma. zresztą bardzo często przypomina zamyślonego edvarda muncha, co nie pozostawia wątpliwości, że jest to zwierzę o wrażliwym usposobieniu, silnie przeżywające rozterki i dylematy życia codziennego. ale odkąd jest z powrotem jakiś taki pogodniejszy.

 7. >ll, nie popisałem się. oczywiście, lwia część męskości kryje się w mózgu, podobnie jak lwia część kobiecości :]. moje poprzednie zdanie proszę uznać za niebyłe.

 8. a jednak, jednak wciaz i wciaz sa dobre panie na tym siwecie, ktore sie przejmuja i pomoge
  piekne

 9. traflem tutaj z grona. fajny klimat. powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2024 jakobe mansztajn: stała próba bloga

Theme by Anders NorenUp ↑