dziś w nocy w gdańsku pozytywne -17

[101] literatura literaturą, ale jest jeszcze coś takiego jak porządek w mieszkaniu. na stanie mam kilka przedmiotów, bez których trudno się obejść – łóżko, biurko albo taką na przykład szafę z truchłami dawnych bohaterów na wieszakach. reszta to złośliwy dodatek do bałaganu, wobec czego postanowiłem się pozbyć. lodówki, dwóch foteli z ikei, stołu, roweru stacjonarnego, drugiego stołu, całej prasy papierowej, co zalega na podłodze, wszystkich kartonów, kartoników, pudełeczek-sreczek. aby żyło się lepiej.

w mieszkaniu mam dwa pokoje, w jednym śpię, w drugim nic nie robię, wchodzę przezeń tylko, bo zawiera drzwi. dlatego powstała myśl, idea, żeby się ogarnąć, ewaporować połowę majątku i w pokoju z drzwiami, na pustej już przestrzeni, uruchomić regularne kino. takie kino stosowne do warunków: projektor multimedialny, wygodne siedzenia, nagłośnienie 3d, maszyna z nachosami. gdyby zatem znał ktoś kogoś, kto sprowadza z kontenerów przyzwoite projektory, a potem odsprzedaje po konkurencyjnej cenie, to ja oczywiście chętnie.

tymczasem dziękuję za uwagę, zaczyna świtać, więc przejdę się do piekarni po świeże bułki, a potem pozjeżdżać na dupie z górki. taki rym.

Categories: Bez kategorii

18 Comments

 1. ej mansztajn wez zapros

 2. Naglosnienie 3D :D

 3. LECHIA GDAŃSK!

 4. nachos, fuj!, ale nagłośnienie 3D, całkiem całkiem ;]. Projektory na ścianę czy tam ekran mają przyszłość i to jako kino domowe. Świetny pomysł.

 5. A w Warszawie dzisiaj -14. Jakobe, jak już uruchomisz, to ja się czuję zaproszona na premierowy pokaz.

 6. Powinieneś przygotować listę filmów, jakie planujesz puścić.

 7. LEGIA WARSZAWA!

 8. za to nagłośnienie dodałam do ulubionych, hy

 9. no i nie zaprosi :(

 10. …a wódka i korniszony!??? ;-)

 11. UWOLNIĆ ORKĘ!

 12. ej, telemaniak, nie pytajże nawet, u mnie drzwi otwarte jak nogi lolo ferrari. varia, do ciebie to samo.

 13. lidia, wódka jest cały czas, korniszony też były, ale wyszły, ale wrócą, ale wyszły.

 14. uwolnić orkę to jest oczywiście jakieś rozwiązanie, ale moje koty, te małe krwiożerce bestie, nie przełkną kina familijnego.

 15. bede:)

 16. babcia mówiła, że na ość w gardle chleb jest najlepszy.

 17. cyfryzacja kin ma nastąpić wraz z polską prezydencją w UE i za pieniądze tej ostatniej (co daj Boże; nie cyfryzację bynajmniej, ale pieniądze z unii w ciągu dalszym, ma się rozumieć…), więc ostrożnie z prośbami, bo może się okazać, że może cię zalać zalew projektorów profesjonalnych, a tego byś nie chciał ze względu na roztocza kurzu domowego, które zakłócają czystość ogniska domowo wypięlegnowanego. gdyby nie te koty, to bym także wpadła. no chyba, że oprócz ogórów i wódzi, znajdzie sie allertec jaki na podorędziu.

 18. dobry rym nie jest zły…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2024 jakobe mansztajn: stała próba bloga

Theme by Anders NorenUp ↑