rowery

[29] pamiętają państwo ten lot z jezusem w roli głównej, który przez czterdzieści kolejnych dni na pustyni nie spożywa, nie pije, wszelkim pokusom odpowiada hola hola? moje czterdzieści dni to jakby trochę to samo, z tą może drobną różnicą, że jezusa takie numery wyraźnie kręciły, podczas gdy mnie kręcą przeciętnie. o tych czterdziestu dniach, ciężkich jak tory że się powtórzę, już właściwie zapomniałem. pohałasowały chwilę, narobiły trochę bałaganu, w końcu poszły precz. staranność, z jaką pamięć ludzka wypluwa ze świadomości niesmaczne kęsy, cała ta chirurgiczna dbałość o właściciela jest doprawdy zaskakująca. teraz zosia leży obok, niewiarygodna, z potarganymi po nocy włosami. w półśnie odruchowo przejeżdża palcem po ustach. sprawdza, czy drobna ranka, pamiątka po ostatniej opryszczce, już się zagoiła

Categories: Bez kategorii

14 Comments

 1. Jestem pierwszy, więc pozwolę sobie na osobistą uwagę. Miażdżysz mnie swoim stylem. Stylem, który sprawia, że nawet historia o jedzeniu pączka ma w sobie coś poetyckiego. A że o jedzeniu pączków nie piszesz, całość jest jeszcze lepsza.

  Pozdrawiam i po cichu zazdroszczę ;)

 2. wiersze o jedzeniu pączków ja pisałem. w 2001. coraz bliżej do ujścia w systemie przemiany pokoleń.

 3. odezwij się bucóóó!

 4. czerski a daj linka czy cos

 5. chciałam tylko zaznaczyć swoją obecność

 6. latamuchakoloucha

  25/09/2007 — 22:25

  plan na jutro: rozchmurzenie, wybaczenie, przytulenie, platki z mlekiem, formalnosci, czulosci, fotomaton, moze chinszczyzna, pare dlugosci, dzakuzi, buzi.
  a twoj?

 7. nocna marka

  25/09/2007 — 22:42

  spac czy nie spac

  oto jest pytanie

 8. postepowa marka

  25/09/2007 — 22:42

  spac

 9. Zniknales? Pojaw sie znowu.

 10. no i przestal sie odzywac :]

 11. „staranność, z jaką pamięć ludzka wypluwa ze świadomości niesmaczne kęsy, cała ta chirurgiczna dbałość o właściciela – jest doprawdy zaskakująca.”
  Dobre!!!
  jak truskawki :)

 12. elo. nie zniknąłem, żyję, wróciłem.

 13. Na kogo zagłosujesz? :>

 14. kapitan żbik, romek i a’tomek, ewentualnie kajko i kokosz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2024 jakobe mansztajn: stała próba bloga

Theme by Anders NorenUp ↑